Снощи изпълнителният директор в оставка на Левски Павел Колев бе делегат на УЕФА на двубоя от Шампионската лига между Атлетико Мадрид и Челси. Срещата от 1/8-финалите на най-комерсиалния клубен турнир се проведе на "Арена Национал" в Букурещ.
Павел Колев подаде оставка като изпълнителен директор на сините, но все още продължава да изпълнява длъжността. Една от причините бе, че той е получил оферта за работа в УЕФА.
Идеята в Левски бе Павел Колев да предаде щафетата на следващия изпълнителен директор, като го вкара в играта. Обсъжда се той да продължи да действа на "Герена", а работата му към УЕФА в началото да е дистанционно от София, пише "Тема Спорт".








Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар